Jestliže je možný jak překonat odpor zlodějských vykořisťovatelských

Informace

Přidané: 2018-02-20
Kategorie: news

Štítky článku
Jestliže je možný jak překonat odpor zlodějských vykořisťovatelských

Sam autor clanku vyzyva k promysleni problemu neomarxismu a podle meho to, co jsem nastinil nahore, je to prve, s cim se adepti noveho paradigmatu budou muset vyrovnat…a to prave proto, aby se sami neuvrhli do rise planych predstav. Dole jsem se bavili s lomikelem védách- alespon v tech indickych plati dve zlata pravidla: prve je, ze osvobozeni prichazi jen skrze poznani a druhe, ze nejvetsim hrichem jsou (prekvapive) plane predstavy.

Nejhorší práce je sdělovat podřízeným, že budou propuštěni. Tohle mi přijde jako současní (pseudo) levičácká rétorika,která zdůvodňuje neregulované přistěhovalectví tím,že by Češi některé práce nedělali… Klidne jim ale muzeme napomoci, moc moznosti tu totiz nemaji: nemaji- li byt prekarizovane vykony (prace jako cisteni kanalu) vykonavany z donuceni, pak zbyva jen cekat na to, az se zmeni nase vedomi a vsichni v jednom okamziku a do posledniho cloveka dojdeme prozreni.

- Jestliže je možný, jak překonat odpor zlodějských vykořisťovatelských elit proti jeho ustavení? Fakticky jsou dnes nastoleny pouze první otázky, na které lidstvo ještě musí najít odpovědi: Je vůbec možný spravedlivý řád, ve kterém neexistuje vykořisťování člověka člověkem? Na levici se promíchalo absolutně všechno to, co u normálního dospělého člověka majícího zdravý selský rozum vyvolává přirozenou štítivost, a tudíž to může sloužit jako symbol povznesení se nad „dav po vlastní elitárnost toužících levičáků.

Ja nic koupit nemuzu, protoze nemam zadne uspory ( tom bych ostatne taky nekdy mohla napsat: spousta Cechu si mysli, ze kazdy, kdo pracuje v zahranici, je ohromne v baliku, ale mne se to zatim nejak nedari). Vazne bych nej nechtela prijit, protoze takoveho uz podruhe nenajdu. Svatba je důležitým symbolem na cestě ke zdokonalení; postavou nevěsty a ženicha se snoubí život snové dívky (panny) - citové animy, nebo ženy - pudové animy, s životem snového muže (panice) - citového anima, nebo muže - pudového anima, aby dosud rozdělené citové či pudové složky anima - animus mohly dojít ke sjednocení v symbolickém svatebním obřadu.

Lidé opačných charakterových vlastností v jednom snu (například lakomý a štědrý): důležitost takového obrazu tkví především v ukázce obou protikladů, aby si snící uvědomil, že musí neustále kličkovat mezi protiklady, do kterých svázal svou osobní existenci, a tak si třeba i pomocí snů protiklady uvědomit, aby je následně zpochybnil a pochopil stav jednoty, v němž protiklady neexistují (tento postup navozuje budoucí spojování protikladů v archetypech Anima-Animus, Coniunctio, UFO - iniciační obřady a Pozornost). Balkon se může vztahovat k budoucnosti, neboť z místa nadhledu lze přehlédnout podstatně více obrazů ve větší dálce. Prisla som s priatelom lebo ten isiel dalej k rodicom po ceste a chcel aby som sla s nim, ale ja ze ostanem na chate.

Na příště se zajisté báti nebudete Pociťovat strach je na poli snů celkem běžné, ale důležité je proti strachu bojovat, nikdy se nebát dvakrát po sobě jedné a téže věci a vždy na strach najít odpověď v mobilizaci statečnosti a odvahy. Monci z daného a dostupného je možné, že jste v minulosti, v některé ze svých inkarnací s tímto mužem pobývala a žila plnohodnotný vztah.

Top