Detska postylka a mantinel do postylky

Informace

Přidané: 2018-07-12
Kategorie: nabytek

Štítky článku
Detska postylka a mantinel do postylky

Detska postylka a mantinel do postylky

Kdysi mi jedna paní vyprávěla, jak je pro ni strašně těžké vychovávat hypoaktivní děti, měla v péči sourozence.

Je to pro děti snad od 9 měsíců, Bárt je z toho nadšen ve 4. Klasická hudba, pěkné obrázky, dobře vizuálně zpracované, v Rané péči mi to chválili a dělala jsem jim kopie. Součástí je kolotoč s hračkami a melodii, stříška s moskytiérou, díky které můžete detska postylka používat i na zahradě či terase. Hledala jsem tenkrát pro Tobíka na zimu kuklu, protože čepice mi přijdou pro malé děti, co venku leží/sedí v kočárku nepraktické.

Chtěla bych pro dvě děti, ale jsem v koncích s tím podle čeho vybírat. Není výjimkou, že detska postylka z plastu pro miminka a menší děti vypadá velice pestře. Zahradní houpačka je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost - jsou totiž velmi levné a děti mají houpačky rádi.

Jsou vybaveny velmi měkkými hebkými povrchy, které jsou pro dítě velmi příjemné. Velmi komfortní a kvalitní lehačky a houpačky, ve kterých vaše dítě usne velmi spokojeně a kde bude také rádo odpočívat, nabízíme v našem obchodě. Šikovné lehátko, které můžete použít i jako houpačku i jako vibrační lehátko!...

Elektronické lehátko lze použít jako klasickou kolébku, nebo můžete nechat své... Závěsná houpačka ve tvaru kruhu je svým průměrem 100 cm a nosností až 150 kg ideální nejen pro děti, ale i... K dispozici jsou také automatické mantinel do postylky s časovačem, kdy předem nastavíte jak dlouho má být Vaše dítě houpáno...více informací.

Bezpečná a pohodlná mantinel do postylky nejmenšíVhodné pro děti od 9 do 36 měsíců.


Zdroje informací:
Top