Postele pro deti

Informace

Přidané: 2018-10-01
Kategorie: blog

Štítky článku
Postele pro deti

Postele pro deti

Jak tak s Martínkem "válčíme" se školou a Ondra tu lítá chvíli s hokejkou nebo pro změnu s pistolí, tak si říkám, že už nemám miminka.

Video šestém měsíci miminka jsem se rozhodla natočit na naší předvánoční rodinné dovolené v Apartmánech Babyhouse , protože to prostředí tam k tomu bylo jako stvořené. Přišlo to opět nečekaně a opět nevhod.... máme za sebou krušnou noc, kdy jsme řešili nedostatek kyslíku a taky otázky, na které neumím odpovědět a ani jsem kdy nedoufala, že je někdy od svého dítěte uslyším... :-((( Když položíte dotaz do skupinky na facebooku, která je zaměřena pouze na děti, miminka a plínky, sesype se na vás mrak názorů, které budou křičet, že vám mléko zmizne, že dítě ho odmítne, že už kojit nepůjde, že si uženete zánět, že se mléko zdrcne a v neposlední řadě se na vás snese noční můra v podobě kyseliny mléčné... :)

Houpačka, která je namontována s pružinou, se hýbe nejen dvojrozměrně, ale také trojrozměrně, protože pružina umožňuje vertikální pohyb. Děti jsou malé jen jednou a asi si to poslední dobou začínám tak nějak víc uvědomovat, možná stárnu:-) Muž se nejdřív tvářil docela nevěřícně, ale časem uznal, že to byl dobrý nápad. Vždycky jsem si myslela, že je to jen pro miminka, ale věkové rozložení dětí, které se ni u ní praly, mě přesvědčilo, že může opravdu hodně bavit i mnohem větší ratolesti.

Eliášek má hodně ukecanou povahu (aspoň v něčem je to dítě po mně), velkou slovní zásobu, naprosto skvělé porozumění významu toho, co se říká, ale zatím ještě úplně nezvládá všechny hlásky vyslovovat tak, jak je potřeba (největší problémy má kupodivu s hláskou "k").

Top