Brzy začne aktivně vnímat okolní

Informace

Přidané: 2018-01-26
Kategorie: blog

Štítky článku
Brzy začne aktivně vnímat okolní

Styl pouště, zemitých odstínů barev: rudě hnědé, červené, zelené, žluté, okrové, černé s bílou, přírodních materiálů, oblé zdi a ostění, sochy zhotovené domorodými kmeny, kombinace geometrických tvarů a vzoru srsti exotických zvířat, vůně exotických dřevin, přírodní kůže, to vše dokonale vystihuje Afriku. Hlavním poselstvím je zpomalení, relaxace, svobodné dýchání a užívání prostoru kolem sebe. Umožňují pouhým odsunutím spojit dva pokoje v jeden veliký, nebo naopak vytvořit z velkého prostoru několik menších.

Domy jsou stavěny především ze dřeva a papíru tak, aby jimi procházelo co nejvíce slunečního světla. Z chyb rozhodně neviníme prodejce, ten dostane jen zabalenou kartonovou krabici, ale výrobci do Německa bychom rádi napsali naše dojmy. Rozhodli jsme se nehledět moc na cenu, vždyť taková židle má vydržet.

Brzy začne aktivně vnímat okolní svět a pro jeho zdravý vývoj je nutný pohyb a vhodné podněty. Podporuje komunikaci, proto se hodí do společenských místností.Doplní ji béžová, hnědá nebo zelená barva. Škála barev i vzorů je vskutku obdivuhodná a záleží už pouze na vás, jestli si vyberete tapetu čistě jen v jedné barvě, nebo jestli chcete svůj byt osvěžit květinovým či jiným vzorem.

A ještě jedno překvapeníčko: u Mondsee poblíž Salzburgu se přesvědčujeme, že hajzlíky, které jsou - mírně řečeno - ne právě akorát, lze nalézt i v Rakousku. Některé však zub času již poznamenal natolik, že jsou nečitelné. Zde je dobré uvést, že mezi Tiarnem di Sopra a tímto jezerem se nachází rozvodí, takže jeho vody již neodtékají do Ledrenského jezera, nýbrž směrem opačným a zásobují tak mj. „konkurenční jezero Idro.

Top